Jelita będą Ci wdzięczne

Jak wykonać pozycję na poduszce Księżycowej

Nasza specjalistka

Idź do strony

Opinie użytkowników

Poduszka księżycowa, to jakis obłęd, wiedziałam, ze bedzie cudownym produktem, ale nie sądziłam, ze az takim, pięknie sie na niej wypoczywa zwłaszcza bo ciężkim dniu w pracy, pełni funkcje rownież do jogi oraz medytacji jestem totalnie zachwycona i zakochana 💗 maz który zapytaj co znowu kupiłam i jak usłyszał poduszkę to mowi oszalalas, ale wystarczyło, ze mu pożyczyłam by na niej wypoczął stwierdził o cholera ja tez chce taka nie sądziłem, ze ta poduszka bedzie taka cudowna i odpływam na niej ! A co do jakosci, to każdy detal jest starannie wykończony i uważam, ze jest to godna cena tego produktu jak i innych które mam zamiar juz zakupić, well b świetna robota ❣️👍🏻

Dominika

Jako pierwszą zakupiłam poduszkę księżycową. Nigdy nie miałam okazji dotknąć poduszek na żywo więc nie do końca wiedziałam czego się spodziewać. Poduszka jest fantastyczna, uszyta z dbałością o wszystkie detale jednak najbardziej zaskoczyła mnie jej "struktura" - nie skojarzyłam że wypełnienie z gryki nada jej takiego fajnego ciężaru 🙂 dzięki temu nie przemieszcza się zbyt łatwo i dobrze dopasowuje się do kształtów ;) jestem bardzo zadowolona i na pewno wrócę po kolejną.

Agnieszka

Poduszkę księżycową zamierzałam kupić już dawno, ale jak zwykle....czas, inne sprawy itd. I to był błąd!!! Jestem w niej zakochana!!! Żałuję, że tak późno ją kupiłam. Jest pięknie wykonana, kolor taki jak na zdjęciach w sklepie. Doskonale sprawdza się do drzemek, które uwielbiam - przytulasz się do niej jak do drugiej osoby:) Ostatnio zabrałam ją nawet na 2h koncert gongów i świetnie się na niej zrelaksowałam... Nie jest lekka jak dla mnie;) ale w niczym jej to nie ujmuje podstawowej zalety - relaksacji. Po prostu kocham tę poduchę. Kontakt ze sprzedającym znakomity! Przesyłka szybka. Same plusy:)

Ola